56 x 30 Termal Pompa Rulosu

56 x 30 Termal Pompa Rulosu

Günümüzde alışverişler genellikle kredi kartı veya banka kartları ile yapılmaktadır. Kart ile alışverişlerde kullanılan pos cihazları için önemli olan ürünlerden birisi de termal rulolardır. Termal rulolar standartlara uygun olarak üretilmekte ve poz cihazlarında kullanılmaktadır. Bu nedenle pek çok işletme termal pompa rulolarına ihtiyaç duymaktadır. Posrulom.com sitesinden farklı boyutlarda termal pos rulolara ulaşmak mümkündür.


Termal Pompa Rulo Ürünleri

Termal yazıcılara uygun olarak üretilmiş olan pos rulolar giyim, gıda, otobüs firmaları ve bunun gibi pek çok sektörde kullanılmaktadır. Yeni nesil yazar kasa rulosu poz cihazlarının en önemli parçası olmaktadır. Özellikle cihazların sorunsuz ve uzun ömürlü olabilmesi için termal rulo ürünleri oldukça kullanışlıdır.

Termal pompa rulo ürünlerinin ebatları oldukça küçüktür. Bu nedenle hem saklaması kolay hem de kullanışlı ürünler olmaktadır. Posrulom.com sitesinde bulunan termal rulolar farklı ebat ve boyutlarda kullanıcılara sunulmaktadır. 100, 50 ve 10'lu olmak üzere üç farklı şekilde 56 x 30 termal pompa rulo site içerisinde yer almaktadır.


56 x 30 Termal Pompa Rulo Ürünleri

Termal pompa rulo kağıdının çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Özellikle kalitesi ve sahip olduğu özellikleri ile termal yazıcılar ile birlikte kullanılmaları ve alışveriş merkezleri, idari görevliler ve benzinliklerde fiş olarak el tipi termal yazıcı için kullanılmaktadır. Termal kağıtlar denetim kağıdı olarak da adlandırılmaktadır.

Termal rulo çeşitleri 58 x 50, 58 x 60 ve 56 x 30 termal pompa rulo olarak sizlere sunulmaktadır. 3 farklı boyutlarda bulunan termal rulolar pos cihazı ve yazar kasa kağıtlarında tercih edilmektedir. Kartuş gerektirmeyen bu rulolar kusursuz performans kalitesi ile de göz doldurmaktadır. Az yer kaplamasından dolayı çoklu bir şekilde alınabilir ve stok yapılabilmektedir.


Kullanışlı Pos Rulo Özellikleri

 56 x 30 termal pompa rulo kağıdının yüzeyi boya katı hal karışımı ve bir matris ile kaplanmaktadır. Matris erime noktasının üstünde ısıtıldığı zaman asit ile boya reaksiyona girmektedir. Renkli forma kayarak matris hızlı bir şekilde katılaşır ve değiştirilmiş form metastik bir durumda muhafaza edilir. Kaplama ısıtıldığı zaman siyaha dönmektedir. Fakat bazı durumlarda maviye ve kırmızıya dönüşen kaplamalar da kullanılmaktadır.


Göster:
Sırala:

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 10 Rulo

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 10 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi,..

126,00TL
Vergiler Hariç: 105,00TL

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi..

1.254,00TL
Vergiler Hariç: 1.045,00TL

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 50 Rulo

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 50 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi,..

627,60TL
Vergiler Hariç: 523,00TL