Karton Raf Etiketi

Karton Raf Etiketi

Günümüzde farklı pek çok sektör bulunmaktadır. Bazı sektörlerde bazı ürünler olmazsa olmaz parçalardır. Bunlardan birisi de karton raf etiketleridir. Özellikle hızlı tüketim sektörlerinde tercih edilen karton raf etiketleri çok önemli parçalardan birisidir. Posrulom.com sizlere bu anlamda pek çok sektör için karton raf etiketi ürünlerini sunmaktadır.


Karton Raf Etiketleri

Termal etiketler tüketimin hızlı olduğu bazı sektörlerde çok sık tercih edilmektedir. Bu anlamda kaliteli bir baskı anlayışı ile üretim yapan posrulom.com oldukça dayanıklı etiketler üretmektedir. Özellikle bu etiketler ışık, nem gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olması kolay kullanım sağlamaktadır. Isı ile baskı imkanı sunan karton raf etiketi ürünleri kartuş ve diğer ek maliyetlerde firmaları kurtarmaktadır. Böylece firmalar daha ekonomik bir çözüme kavuşmaktadır.

Karton raf etiketleri pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle sevkiyat, depolama ve gönderi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Posrulom.com sitesi sizlere termal karton etiketlerini sitesinde sunmaktadır. Firmalar bu etiketlerden kendilerine sipariş edebilir üzerine logolarını ekleyebilirler. Özellikle toptan yapılan alışverişlerde uygun maliyet sunan karton raf etiketlerini almak için siparişlerinizi sizler de oluşturabilirsiniz.


100 X 38 Yandan Çeltikli Karton Raf Etiketleri

Daha çok tekstil ürünlerinde kullanılan karton etiketler termal kartonlardan üretilmektedir. Karton etiketler raf ürünlerinde tekstil ürünlerinde fiyat etiketi olarak kullanılmaktadır. Özellikle kağıt etiketlere göre daha uzun ömür sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak da Üzerine barkod veya baskı eklenebilmektedir. Ayrıca yine isteğe bağlı olarak üzerine selefon kaplanarak etiketlerin daha düzgün ve pürüzsüz görünmesi sağlanabilir.

100 X 38 yandan çeltikli karton raf etiketleri termal malzemeden üretilmiş olup 38 mm genişliğine sahiptir. Tüm barkod yazıcılarda da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Posrulom.com sitesinde 100 X 38 boyutunda bulunan yandan çeltikli raf etiketleri 10'lu, 132'li ve 50'li rulo halinde satılmaktadır.


100 X 38 Ortadan Çeltikli Karton Raf Etiketleri

Tüketim sektöründe kullanılan karton raf etiketleri uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Rengi beyaz olan raf etiketlerinin bir rulosunda 350 adet bulunmaktadır. Dış etmenlere karşı dayanıklı olan etiketler firmaları ek maliyetlerden de kurtararak ekonomik çözümler üretmektedir. Posrulom.com sitesinden sizlerde siparişlerinizi oluşturabilir, uygun fiyatlar ile karton raf etiketlerine sahip olabilirsiniz.