Hakkımızda

Hakkımızda
k

Pos Rulom

POS RULOM 2018 yıllında kurulmuş olup pos rulosu, termal rulolar, adisyon rulolar ve etiket üretiminde üretici konumundadır. Tamamen profesyonel ekiplerce hazırlanan ürünlerimiz gün içerisinde kargoya verilmektedir. Firma olarak ileri teknoloji cihazlarla ürün kalitesinden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Pos Rulom yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretici olarak tüm çalışmalarına devam etmektedir. Buda kısa vadede büyük yol almayı sağlar. Uzun vadeli iş ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak anlayıp, müşteri odaklı bir yaklaşımla ve optimum düzeyde karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Girişimci genç ve sürekli öğrenen bir organizasyon olarak, sistemimizi geliştirmek. Ayrıca çalışma ortaklarımızla sosyal üretim projelerinde en üst seviyede etkinlik göstermek en önemli önceliğimizdir.

İş sağlığı ve güvenliği, çevre ve doğal kaynakları önemseyerek, etik değerlerden ödün vermeden, yasa ve mevzuatlara uygun çalışmak. Müşteri taleplerini karşılayabilecek, esnek ve manevra kabiliyetine uygun üretim planlaması gerçekleştirmek en öncelikli misyonumuzdur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.