56 x 30 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo
Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi, termal yazıcılarla birlikte kullanılmaları ve süpermarketler, alışveriş merkezleri, trafik polisi, idari görevliler ve benzinliklerde benzin fişi olarak el tipi termal yazıcı için kullanılmalarıdır.
Denetim kağıdı olarak da adlandırılan termal kağıt, ısıya maruz kaldığında renk değiştirmek için formüle edilmiş bir malzeme ile kaplanmış özel bir ince kağıttır. Termal yazıcılarda ve özellikle makine ekleme, yazar kasa ve kredi kartı terminalleri gibi ucuz veya hafif cihazlarda kullanılır.
Termal rulo kağıdın yüzeyi, bir boya katı hal karışımı ve uygun bir matris ile kaplanır; bir örnek olarak bir flüoran löko boyasının bir kombinasyonudur. Matris erime noktasının üzerinde ısıtıldığında, boya asitle reaksiyona girer, renkli forma kayar ve daha sonra matris yeterince hızlı bir şekilde katılaşınca değiştirilmiş form metastatik bir durumda muhafaza edilir. Genellikle, kaplama ısıtıldığında siyaha döner, ancak maviye veya kırmızıya dönüşen kaplamalar da kullanılır. Alev gibi açık bir ısı kaynağı akaryakıt pompa rulosu kağıdının rengini değiştirebilir.
Çok renkli termal kağıt ilk olarak 1990'ların başında Fuji Thermo-Autochrome (TA) sisteminin piyasaya sürülmesiyle ortaya çıktı. Bunu 2000'lerin sonlarında Polaroid Zink (sıfır mürekkep) sisteminin geliştirilmesi takip etti. Bu yöntemlerin her ikisi de, üç ayrı renklendirme katmanı olan çok katmanlı kaplamalara dayanmaktadır. Ancak her bir katmanın bağımsız aktivasyonu için farklı yöntemler kullanılmaktadır.

  • Views: 2054
  • Ürün Kodu: POS5630RULO10PKT2
  • Stok Durumu: 9979
22 Product(s) Sold
  • 1.254,00TL
  • Vergiler Hariç: 1.045,00TL

Etiketler: 56 x 30 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo, TERMLPMP08, 56 x 30 Termal Pompa Rulosu