80 x 40 Termal Adisyon Rulosu

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu

Kağıt seçenekleri ve farklı boyutlandırmalar ile en çok tercih edilen ürünlerden biri pos rulolarıdır. Pos rulo seçenekleri firmaların isteklerine göre özel olarak hazırlanarak kategori içerisinde satışa çıkarılmıştır. Pos rulosu satın alacak olan kişiler kendi cihazı için uyumlu ve uygun boyutta ürün seçmektedir. Kaliteli üretim sağlayan sitemiz posrulom.com ile alışveriş yapmak oldukça güvenlidir. Sitemiz içerisinde yer alan kategorilerde 80 x 40 termal rulosu bulunmaktadır. Bu boyutta üretilen termal pos ruloları uygun cihaz ile birlikte baskı işlemlerini tamamlamaktadır.


Boyut Seçenekleri İle Geniş Kullanım Sağlayan Termal Rulo

Termal rulo seçenekleri ile hızlı alışverişin adresi olan sitemiz posrulom.com her cihaz ve yazar kasaya uyum sağlayacak ürünler üretmektedir. Yeni nesil yazar kasa pos cihazlarına uygun termal rulo seçenekleri sitemiz içerisinde hazırlanan kategoride yer almaktadır. Boyut seçeneklerinin geniş ürün yelpazesi altında sunulması ile herkes istediği alanda alışveriş gerçekleştirmektedir. 80 x 40 termal rulosu satın alacak kişiler yüzeyinin kalitesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Tüm ürünlerimiz kaliteli malzeme kullanılarak üretilmektedir.


Kaliteli ve Kalın Kağıt Seçenekleri İle Baskı Alma

Kaliteli ve kalın kağıt seçenekleri ile üretilen rulolar sitemiz üzerinden satışa çıkarılmıştır. Ürünlerimizin tamamı güncel cihazlar ile uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Kalın kağıt kullanımı sayesinde kesin fatura ve fişler, yırtılma ve kopma durumlarına karşı koruma sağlamaktadır. Termal yüzeyi sayesinde yapılan baskılar net bir şekilde çıkmaktadır. Kaliteli ve kalın kağıt seçeneklerinin yer aldığı sitemiz üzerinden termal rulo satın almak oldukça kolaydır. Sitemizi ziyaret eden pek çok firma kendi cihazı ile uyum sağlayacak ürün seçeneklerine rahatlıkla ulaşmaktadır.


Güvenli Alışveriş İmkanı Sağlayan Posrulom.com Adresi

Termal rulo seçenekleri başta olmak üzere pos cihazları ile uyumlu pek çok ürün sitemiz içerisinde yer almaktadır. Güvenli alışveriş imkanı sağlayan sitemiz posrulom.com adresi kullanıcı memnuniyeti en yüksek olan adreslerden biridir. Farklı boyut seçenekleri ile her cihaz için üretilen pos ruloları sitemiz kategorileri tarafından satışa sunulmaktadır. Alışverişi hızlı ve güvenli bir ortamda yapmak isteyen kişiler posrulom.com adresine web üzerinden erişim sağlayarak alışverişe başlamaktadır.


Göster:
Sırala:

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 10 Rulo

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 10 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal k..

234,00TL
Vergiler Hariç: 195,00TL

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal ..

2.337,60TL
Vergiler Hariç: 1.948,00TL

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 200 Rulo

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 200 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal ..

4.675,20TL
Vergiler Hariç: 3.896,00TL

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 50 Rulo

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 50 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal k..

1.168,80TL
Vergiler Hariç: 974,00TL