80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo

80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo
Adisyon Yazıcı Rulosu

Adisyon yazımında kullanılan ve termal kağıtlardan üretilen adisyon yazıcı rulosu, adisyon sistemi ile çalışan işletmelerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Termal kağıtlar kullanılarak üretilen bobinlerin dilimlenmesi ile elde edilen rulolar 80 mm * 30 metre, 80 mm * 40 metre ve 80 mm * 80 metre aralığında üretilmektedir. Adisyon yazıcıları ile ölçü olarak uyumlu olan adisyon yazıcı rulosu, ısıya ve neme karşı dayanıklı olarak üretilir. TSE standartlarında yer alan ve görüntü kalitesinin düşmesini önleyen birinci sınıf termal kağıtlardan üretilen yazıcı ruloları, 7 yıl silinmezlik garantisine de sahiptir.
Tüm restoranlarda ve cafelerde kullanılan adisyon yazıcıları için özel olarak üretilebilen adisyon yazıcı rulosu, istenilen uzunlukta tedarik edilebilir. Tüm adisyon yazıcıları ile uyumlu rulo yuvasına sahip olan ve kolay bir şekilde saklanabilen adisyon yazıcı rulosu adisyon yazıcılarına kolay bir şekilde monte edilebilir özelliktedir. Sensörlü yazıcılar ile uyumlu çalışan adisyon yazıcı rulosu, hassas kesim ile dilimlendiği için estetik bir görünüme de sahiptir. Yazıcı içerisine kolay bir şekilde yerleşen ve uzun süre kullanım ömrü olan adisyon yazısı rulosunu ışık görmeyen ve nem oranı %80' e ulaşmayan ortamlarda çok uzun süre saklayabilirsiniz.
TSE standartlarında yer alan %60 nem oranına dayanıklılık özelliğine sahip olan adisyon yazıcı rulosu, +35 derece sıcaklığa, yağlanmaya, sert darbelere, ısı artışına ve uzun süre kullanılmadan saklanmaya elverişli olduğu için uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. İş yerinizde yer alan adisyon yazıcı rulosu birinci sınıf termal kağıtlardan elde edilen kağıt bobinlerinin hassas lazer kesim tekniği ile dilimlenerek elde edilmektedir. İş yerinizde kullanacağınız adisyon yazıcı rulosunun arka yüzüne 6 farklı renkte baskı imkanına da sahipsiniz. Firmanız için özel olarak tedarik edebileceğiniz ruloların arka yüzeyine firmanız özel renklerden baskı yaptırabilir, sizi temsil etmesini sağlayabilirsiniz.

  • Views: 2001
  • Ürün Kodu: RULO8040-10PKT-4
  • Stok Durumu: 9991
9 Product(s) Sold
  • 2.337,60TL
  • Vergiler Hariç: 1.948,00TL

Etiketler: 80 x 40 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo, TRMLADSYN09, 80 x 40 Termal Adisyon Rulosu