80 x 30 Termal Adisyon Rulosu

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu

Güncel ürün seçeneklerinden biri olan termal rulo, pek çok alanda kullanım için uygundur. Yazar kasa pos makinaları içerisine takılarak kullanılan termal rulo seçenekleri farklı boyutları ile cihaz için uygun şekilde üretilmektedir. Kaliteli kağıt kullanılarak üretilen bu rulolar, ısıya ve suya karşı dayanıklıdır. Işık koruması bulunun termal yüzey rulo seçenekleri üzerine basılan yazılar uzun süre içerisinde kalıcılığını korumaktadır. Sitemiz kategorisi içerisinde yer alan 80 x 30 termal rulo bu ebatta üretilen pos makinaları ve yazar kasa cihazları için uygundur.


Termal Yüzeye Sahip Olan Rulo Seçenekleri

Termal yüzey rulo seçenekleri farklı boyutları ile sitemiz içerisinde hazır hale getirilmiştir. Kalitesinden ödün vermeyen sitemiz tamamen kullanışlı ürün satışı gerçekleştirmektedir. Yazar kasa pos cihazları için en uygun seçeneklerden biri olan 80 x 30 termal rulo dayanıklılığı ile kağıdın uzun süreli kullanımını sağlamaktadır. Termal yüzey seçeneği yapılan baskı kalitesini de arttırmaktadır. Fatura ve fiş kesim işlemleri için kullanılan termal rulo, her iki yüzeyi de farklı şekilde üretilmektedir. Tüm cihazlar için uygun şekilde tasarlanan rulo seçenekleri sitemiz tarafından müşterilere sunulmaktadır.


Kaliteli Yüzey İle Dayanıklılığını Sürdüren Termal Pos Rulosu

Kaliteli yüzeyi ile dayanıklılığını arttıran termal rulo seçenekleri sitemiz içerisinde yer almaktadır. Kaliteli ürün alışverişi yapmak isteyen kişiler için posrulom.com adresi hizmet vermektedir. Kaliteli kağıt ile üretilerek pos cihazlarına uygun boyutta getirilen bu rulolar, geniş çaplı kullanım alanı sunmaktadır. Her pos cihazına uygun rulo seçeneği bulunmaktadır. Ürün yelpazesi geniş olan sitemiz posrulom.com tamamen kullanışlı ve kaliteli ürünler hazırlamaktadır. Dayanıklı yüzeye sahip olan rulo seçenekleri ile baskı almak çok daha kolay hale gelmektedir.


Güvenli Alışverişin Adresi Posrulom.com Sitesi

Güvenli pos rulosu, akbil rulosu ve termal rulo alışverişleri için sitemiz posrulom.com adresi geniş çaplı hizmet vermektedir. Tüm yazar kasa pos cihazları için uygun boyutlarda tasarlanan ürün seçenekleri kategoriler halinde sitemizde yer almaktadır. Hızlı alışverişin adresi olan posrulom.com adresi sayesinde ürünler oldukça hızlı şekilde adrese teslim edilmektedir. Farklı boyut seçeneklerinin yer aldığı kategoriler ile alışveriş yapmak oldukça hızlıdır.


Göster:
Sırala:

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu 10 Rulo

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu 10 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal k..

175,20TL
Vergiler Hariç: 146,00TL

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal ..

1.758,00TL
Vergiler Hariç: 1.465,00TL

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu 250 Rulo

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu 250 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal ..

4.395,60TL
Vergiler Hariç: 3.663,00TL

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu 50 Rulo

80 x 30 Termal Adisyon Rulosu 50 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal k..

879,60TL
Vergiler Hariç: 733,00TL