56x16 Termal Pos Rulo Kağıtları

56x16 Termal Pos Rulo Kağıtları

Rulo sargı biçiminde olan ve o şekle benzeyen bir eşyaya verilen isim olmaktadır. İş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde ve daha pek çok alanda kullanılan pos cihazlarının içerisinde bulunan ruloya pos rulosu adı verilmektedir. Özellikle yazar kasa içerisinden çıkan ve kayıtlı olan şeylerin fişlere yazılmasını ve dökülmesine yarayan bir eşya olarak bilinmektedir. Kullanım açısından da pek çok yarar sağlamaktadır.


56 x 16 Termal Pos Rulo Kağıdı

Günümüzde alışverişlerin pek çoğu kredi kartları ile yapılmaktadır. Bu nedenle işletmelerde pos cihazlarını kullanmaktadır. Pos ruloları termal yazıcılara uyumlu olarak tasarlanmış ve pos cihazlarında kullanılmaktadır. Özellikle cihazların sorunsuz bir şekilde çalışması için termal rulolar vazgeçilmez parçalardır.


Pos ruloların ebatları küçük ve saklanması kolaydır. Makinelerin bozulmaması için kaliteli üretilmiş olan bu pos rulolar tercih edilebilir. Site içerisinde 56x16 Termal Rulo paketleri farklı adetlerde bulunmaktadır. Sizlerde uygun sayıda olan termal ruloları site içerisinde inceleyebilir ve tercih edebilirsiniz.


Posrulom.com sitesinde yer alan 56 x 16 boyutlarındaki pos rulo çeşitleri 50 rulo, 300 rulo, 100 rulo, 10 rulo ve 700 rulo olmak üzere çeşitlenmektedir. Kredi kartı veya banka kartı alışverişlerinde pos cihazlar için kullanılan 56x16 Termal Rulo çeşitleri termal kağıtlardan üretilmiştir. Tüm sektörde yaygın bir şekilde kullanılan rulo kağıtlar TSE standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. 7 yıl silinmezlik garantisi bulunmaktadır. Böylece ödeme işlemlerinde müşterilere verilen slipler sorunsuz bir şekilde yazılır ve slipler saklanabilir.


Kaliteli Pos Rulo Çeşitleri

Posrulom.com sitesinde yer alan yazar kasa pos kağıtları yeni nesil yazar kasa alışverişlerinde kesintiye uğramadan devam edilmesinde oldukça etkilidir. Müşterilere zaman tasarrufu sağlayan pos rulolar fazla yer kaplamamaktadır. Bu nedenle pos rulo çeşitlerini çoklu olarak satın alabilir stok yapabilirsiniz.


Pos Rulo Çeşitleri Nerelerde Kullanılmaktadır?

Pos rulolar kredi kartları ve banka kartlarının kullanıldığı her yerde kullanılmaktadır. İşletmelerde kullanılan pos cihazları için bu pos rulolarına ihtiyaç duyulmaktadır. Sitede bulunan pos rulolar kaliteli malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır. Sizlerde www.posrulom.com sitesinden pos rulo kağıtlarını detaylıca inceleyebilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bu kategoride ürün bulunamadı.