58 x 60 Termal Pompa Rulosu

58 x 60 Termal Pompa Rulosu

Alışveriş sektörünün çok fazla rağbet gördüğü bu dönemlerde, herkesin elinde bulunan kredi kartları da neredeyse alışveriş yapmak kadar rağbet görmektedir. Bu nedenle hemen hemen her alışveriş mağazasında post cihazı bulunmaktadır. Kasalarda çeşitli pos cihazları mevcuttur, bu cihazlar kredi ve banka kartlarını işler ve yapılan alışverişin makbuzunu (alışveriş fişi) almanızı sağlar.


Pos Cihazları İçin Hangi Kağıt Kullanılmalı

Çok sık kullanılmaya başlanan pos cihazları içinde alışveriş yapılan detayları yazan alışveriş makbuzunun (alışveriş fişi) yazıldığı kağıtlar yer alır. Bu kağıtlardan en sık kullanılanı 58 x 60 termal pompa rulo kağıttır. Temassız ödemenin de günümüz ödeme yöntemlerinden biri olduğu bu zamanlarda temassız ödeme yapılan pos cihazlarında da bu kağıtlardan kullanılmaktadır.


Termal Rulo Kağıt Temini

Pos cihazları rulo kağıtlar olmadan işlem yapmamaktadır. Alışveriş detaylarının işlendiği bu kağıtlar fiş ve birer evrak yerine geçerken aynı zamanda ödeme işleminin tamamlanması için de gereklidir. 58 x 60 termal pompa rulo kağıtlara basılan fişler pos makinasından basılmadan ödeme işlemi tamamlanamaz. Pos cihazlarınız için termal rulo kağıt temin etmek için internet üzerinden posrulom.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Pos Cihazları İçin Rulo Alışverişi

İnternet üzerinden posrulom.com internet adresinden yapacağınız alışverişte çoklu olarak dilediğiniz termal pos rulosunu satın alabilirsiniz.

Hamur rulo kağıtları: Pos cihazlarınız için maksimum çözünürlük sağlar ve üzerine işlenen bilgilerin kalıcılığı daha fazla olur.

Termal rulo kağıtlar: Pos cihazında kesilirken kolaylık sağlar, yüzeyi hamur rulo kağıtlara göre daha kaygan olduğu için kesim yapılırken yırtılma ya da zorlanma yaşanmaz. Uzun ömürlüdür, yırtılma, üzerindeki yazıların silinmesi gibi karşılaşılan sorunları minimum düzeye indirir. Genel pos cihazları için tercih edilen kağıt türüdür.


İstediğiniz Adette Satın Alabilirsiniz

Site içerisinde bulunan kategorilerden almak istediğiniz rulo kağıt çeşidini seçip site içerisinde bulunan adetlere ayrılmış seçeneklerden istediğinizi seçip satın alabilirsiniz. Termal adisyon rulosundan yazar kasa pos rulosuna kadar seçeneğin bulunduğu sitede 10 adetten 100 adete kadar alışveriş imkanına sahip olursunuz.


Alışveriş

Site üzerinden alışveriş yapmak için dilerseniz kayıt olarak üyelik oluşturabilir ya da misafir alışverişi seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Bu kategoride ürün bulunamadı.