Termal Pompa Rulosu

Termal Pompa Rulosu

Pompa Rulosu

Pompa rulo termal kağıt çeşitlerinden biridir. Özellikle alışveriş merkezilerinde, fiş kesim işlemlerinde, benzinlik, trafik polisi, idari işlem ve gıda sektöründe pompa rulosu kullanılmaktadır. Kağıt seçenekleri sitemiz içerisinde farklı boyut ve kalınlıklarda ayarlanarak özel olarak sunulmaktadır. Kalitesi ile kullanım alanlarını genişleten bu ürün tamamen termal yüzey ile tasarlanmıştır. Denetim kağıt çeşitlerinin başında yer alan bu rulo çeşidi, ısı ve suya karşı dayanıklı olan malzemeler ile üretilmiştir. Kağıdın dayanıklılığı ile herhangi bir deformasyon meydana gelmemektedir.


Isı ve Suya Dayanıklı Şekilde Geliştirilen Pompa Rulosu

Termal rulo çeşitlerinden biri olan pompa rulosunun bir yüzeyi katıl hal karışımlı boya ve matris ile kaplanmaktadır. Böylelikle kağıdın dayanıklılığı tamamen arttırılmaktadır. Bu rulo alışverişlerinde yüzey seçenekleri kağıdın kalitesini öne çıkarmaktadır. Kaliteli pompa ruloları satın almak isteyen kişiler matris yüzeye sahip olan kağıt seçeneklerini tercih etmektedir. Matris yüzey kağıdın erime noktasında reaksiyona girerek kağıdı korumaktadır. ​​​​​Suya ve ısıya karşı oldukça dayanıklı şekilde üretilen bu rulo alışveriş özellikle alışveriş sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır.


Kaliteli Kağıt Seçeneği İle Pompa Rulo Seçenekleri

Kaliteli kağıt seçeneği ile pompa rulo seçenekleri yüzeyi matris ve termal şekilde hazırlanarak sunulmaktadır. Gıda ve alışveriş sektörü başta olmak üzere denetim alanlarında da bu rulo çeşidi kullanılmaktadır. Özellikle denetim kağıdı olarak adı geçen rulo, makinaya takılarak kullanılmaktadır. Termal yazıcı ve yazar kasada kullanıma uygun hale getirilmiştir. Genellikle uygun ve ağır işlem olmayan cihazlar üzerinde kullanılmaktadır. Kağıdın kalitesi ile kullanım alanları günden güne artmaktadır. Pek çok alışveriş noktasında pompa rulosuna ihtiyaç duyulmaktadır.


Farklı Boyutlarda Hazırlanan Pompa Rulosu

Pompa rulo seçenekleri farklı boyutlarda hazırlanarak site içerisinde sunulmaktadır. Sektör içerisinde ihtiyaç duyulan malzemelerden biri olan pompa rulosu kullanım alanları ile pek çok firmanın ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Yazar kasada fiş verme ve termal yazıcı üzerinde baskı yapmak için bu rulo kullanılmaktadır. Farklı boyutları ile herkesin ihtiyaç duyduğu boyutta kağıt sitemiz kategorisinde yer almaktadır. Ürün seçeneklerine göz atmak ve alışveriş yapmak isteyen kişiler sitemiz posrulom.com adresine giriş yaparak kategorileri incelemektedir.

Göster:
Sırala:

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 10 Rulo

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 10 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi,..

126,00TL
Vergiler Hariç: 105,00TL

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi..

1.254,00TL
Vergiler Hariç: 1.045,00TL

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 50 Rulo

56 x 30 Termal Pompa Rulosu 50 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi,..

627,60TL
Vergiler Hariç: 523,00TL

58 x 50 Termal Pompa Rulosu 10 Rulo

58 x 50 Termal Pompa Rulosu 10 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi,..

213,60TL
Vergiler Hariç: 178,00TL

58 x 50 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo

58 x 50 Termal Pompa Rulosu 100 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi..

2.128,80TL
Vergiler Hariç: 1.774,00TL

58 x 50 Termal Pompa Rulosu 50 Rulo

58 x 50 Termal Pompa Rulosu 50 Rulo Termal pompa rulosu kağıdının çeşitli özellikleri ve kalitesi,..

1.064,40TL
Vergiler Hariç: 887,00TL