80 x 80 Termal Adisyon Rulosu

80 x 80 Termal Adisyon Rulosu

Termal rulo kullanımının farklı pek çok alanı bulunmaktadır. Kurumsal firmaların en çok ihtiyaç duydukları ürünlerden biri rulolardır. Baskı ve fatura fiş kesimleri için kullanılan termal rulolar, boyut ve yüzey seçenekleri ile sitemiz içerisinde yer almaktadır. Termal yazıcılar ile uyumlu olan bu rulolar ihtiyaca göre özel olarak boyutlandırılmıştır. Özellikle yazar kasa ve pos içerisinde kullanılan bu rulo dayanıklılığı ile bilinen ürünlerden biridir. Sitemiz içerisinde hazırlanan termal rulo kategorisinde 80 x 80 termal rulo ürünleri yer almaktadır.


Kaliteli Yüzeye Sahip Olan Termal Rulo

Pos ve yazar kasa rulosu olarak bilinen termal rulo seçenekleri üretimi bakımından dayanıklı kağıt çeşitlerinden biridir. Isı ile temas ettiğinde renk değiştiren bu rulolar özellikle baskı alanlarında kullanılmaktadır. Market, gıda sektörü, giyim ve farklı alışveriş noktalarında termal rulo kullanımı gerçekleşmektedir. Yazar kasa pos içerisine takılan bu kağıt fatura basımı ve fiş bakım işlemlerine yardımcı olmaktadır. Kaliteli yüzeyi sayesinde yırtılmaz. Suya dayanıklı şekilde üretilen rulo, boyut seçenekleri ile firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermektedir.


Boyut Seçenekleri Arasında Yer Alan 80 x 80 Termal Rulo

Sitemiz içerisinde yer alan kategorilerden biri termal rulo seçenekleridir. Kategoriyi ziyaret ederek ürün seçeneklerine göz atan kişiler farklı boyutlarda hazırlanan termal rulo incelemesi yapmaktadır. 80 x 80 termal rulo son zamanların en ihtiyaç duyulan ürünlerinden biridir. Özellikle boyutu bakımından geniş fatura basım işlemlerinde kullanılmaktadır. Yüzeyinin termal olarak ayarlanması kağıdın dayanıklılığını da iki kat arttırmaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin tamamı kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler kaliteli malzeme kullanılarak üretime geçmektedir.


Termal Yüzeye Sahip Olan Rulo Çeşitleri 

Termal yüzeye sahip olan pos rulosu, farklı cihazlar ile uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Özel kağıt çeşitlerinden biri olan termal yüzey, son zamanların fatura kesim işlemlerinde en çok tercih edilen ürünlerdendir. Termal yüzeyi sayesinde kağıt dayanıklılığını korumaktadır. Yırtılma ve su ile temas ettiğinde bozulma yapmamaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde ürünler kısa süre içerisinde adrese teslim edilmektedir. Kurumsal firmaların tercih ettikleri termal rulo seçeneklerinin tamamı bu kategori tarafından sunulmaktadır.


Göster:
Sırala:

80 x 80 Termal Adisyon Rulosu 10 Rulo

80 x 80 Termal Adisyon Rulosu 10 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal k..

468,00TL
Vergiler Hariç: 390,00TL

80 x 80 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo

80 x 80 Termal Adisyon Rulosu 100 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal ..

4.675,20TL
Vergiler Hariç: 3.896,00TL

80 x 80 Termal Adisyon Rulosu 50 Rulo

80 x 80 Termal Adisyon Rulosu 50 Rulo Adisyon Yazıcı RulosuAdisyon yazımında kullanılan ve termal k..

2.337,60TL
Vergiler Hariç: 1.948,00TL