40 x 20 TERMAL TERAZİ ETİKETİ 4'lü Yanyana

40 x 20 TERMAL TERAZİ ETİKETİ 4'lü Yanyana

40 x 20 TERMAL TERAZİ ETİKETİ 4'lü Yanyana
Termal bir yapıya sahip olan 40 x 20 TERMAL TERAZİ ETİKETİ 4'lü Yanyana çeşitleri, özel termal baskı modeliyle çalışma gerçekleştirilen terazi seçenekleri için üretimleri sağlanmıştır. Şarküteri veya manav terazisi ile birlikte bunun gibi çok değişik alanda kullanım terazi etiketi, dayanıklı yapısı ile özel bir avantaj sunmaktadır. Üstelik termal yüzeyi sayesinde termal baskı sunarak manav ya da kasap ve market gibi terazilerde özel bir kullanım şansı termal etiket bünyesinde değerlendirilebilmektedir.
Kaliteli Özellikleri İle Terazi Etiketi
Tamamen kaliteli bir malzeme yapısında üretimi gerçekleştirmiş olan bu etiket model, daha yoğun yerlerde hızlı alışveriş seçenekleri dahilinde çok fazla kullanılmaktadır. Özel teknolojik yapısı bulunduğundan dolayı, hızlıca alışverişin yapılmasına fırsat tanıyarak; işlemlerin çabucak yapılmasına imkan verir. Özellikle suya dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır ve dondurucu kısmında uzun bir süre rahat bir kullanım şansını yanında getirir. Çok uygun fiyatlar eşliğinde elde edilebilecek olan 40 x 20 TERMAL TERAZİ ETİKETİ 4'lü Yanyana seçenekleri ile birlikte, büyük bir güven içerisinde kullanım şansı elde yakalanabilir. Aynı zamanda bu terazi etiketi belirli bir nem dengesi yakaladığından dolayı, dengeli bir ısı altında hazırlanarak kusursuz bir baskı imkanı sağlar.
Güven İçerisinde Kullanım Şansı
En yoğun zamanlarda hep böyle büyük bir güven içerisinde kullanım şansı veren termal etiket çeşidi, teknolojinin getirdiği tüm gün metinlerinden yararlanarak hızlı bir çalışma imkanı sağlar. Ortalama 4 ya da 5 ay gibi bir kullanım süresi bulunan bu etiket çeşitleri, cihazları koruyucu bir avantajı da yanında getirmektedir.

  • Views: 785
  • Ürün Kodu: TRZETK08
  • Stok Durumu: 10000
10 Product(s) Sold
  • 18,59TL
  • Vergiler Hariç: 15,75TL

Etiketler: 40 x 20 TERMAL TERAZİ ETİKETİ 4'lü Yanyana, TRZETK08, 40 x 20 TERMAL TERAZİ ETİKETİ 4'lü Yanyana